X
Jeśli chcesz abyśmy się z Tobą skontaktowali,
wybierz termin i prześlij nam swój numer telefonu.

Dostęne terminy:
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 11:00 - 19:00
Sobota 11:00 - 15:00

data:

godzina:

numer telefonu:

Wyprzedaż ekspozycji


Kuchnia Sachsen Fiora

111 963 zł 35 985 zł

Kuchnia z dzisiejszej wyprzedaży jest wyjątkowa pod wieloma względami. Fronty kuchenne pokryte są materiałem Fenix, który jest wykonany w nanotechnologii i podlega regeneracji- rysy wynikające z codziennego użytkowania po przeprasowaniu żelazkiem przez szmatkę, znikają. Dodatkowo duża wyspa zawiera system, który wynosi ją do góry na siłowniku aż o 20 cm, dzięki czemu możemy dostosować poziom blatu roboczego do użytkowników o różnym wzroście lub stworzyć barowy charakter wnętrza podczas przyjęcia.


W kuchni przewidziane są funkcjonalne szuflady, wraz z oświetleniem wnętrza. Wysoka szafa cargo firmy Peka pomieści wszystkie zapasy żywności, którą przechowujemy w kuchni.


Jak przy każdej wyprzedaży, cena nie obejmuje sprzętu AGD, ale one też stanowią element wyprzedaży, który można zakupić razem w zestawie w bardzo atrakcyjnej cenie.


Blat GRATIS – aby kuchnia z ekspozycji odpowiadała na Państwa potrzeby, wykonamy blat dostosowany do zabudowy za darmo. Istnieje możliwość dostosowania ekspozycji do Państwa pomieszczenia. Na domawiane elementy mebli udzielimy atrakcyjny rabat.


Cena kuchni nie zawiera kosztów montażu i transportu.


Projekt kuchni Dowiedz się więcej


ZAMÓW PROJEKT KUCHNI

Odpowiedz na kilka prostych pytań i zamów projekt kuchni.