X
Jeśli chcesz abyśmy się z Tobą skontaktowali,
wybierz termin i prześlij nam swój numer telefonu.

Dostęne terminy:
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 11:00 - 19:00
Sobota 11:00 - 15:00

data:

godzina:

numer telefonu:

Usługi projektoweWycena mebli kuchennych

Wyceniamy kuchnie według dostarczonego nam gotowego już projektu wykonanego przez innego projektanta lub na podstawie wykonanego przez Państwa zarysu pomieszczenia z uwzględnieniem wymiarów poszczególnych mebli oraz opisem kuchni.


Wycena pozwoli przybliżyć Państwu tylko orientacyjny koszt kuchni, ponieważ na ostateczną cenę kuchni wpływa wiele elementów. Jednym z najważniejszych jest materiał z jakiego zostaną wykonane meble i fronty. Kuchnie z laminatu będą tańsze, niż kuchnie MDF foliowane, MDF lakierowane czy fronty z drewna. Istotne jest również to, na jaki rodzaj szafek się Państwo zdecydują. W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości różnorodne takie jak szuflady, szafki cargo, szafki wiszące uchylne, itp. Tego typu rozwiązania zdecydowanie podnoszą funkcjonalność i komfort użytkowania kuchni, co ma jednak odbicie w cenie.


Za wstępną wycenę kuchni w naszym studiu nie pobieramy dodatkowych opłat.

Czas oczekiwania na wycenę może wynieść do 7 dni roboczych.


Aby otrzymać wycenę kuchni, prosimy o wizytę w naszym salonie – podczas wstępnej rozmowy ustalimy wszelkie szczegóły.

Konsultacje projektowe

Nasza firma oferuje konsultacje projektowe dla osób, które chciałyby uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania odnośnie aranżacji wnętrza bez konieczności tworzenia całego projektu. Jest to spotkanie umówione w godzinach otwarcia naszego studia podczas którego nasz zespół zarezerwuje czas specjalnie dla Państwa.


Usługi oferowane podczas spotkania:


Opłacie podlega każda rozpoczęta godzina pracy – koszt 150 zł.

Projekt mebli kuchennych

Oferujemy wykonanie wizualnego projektu kuchni. Projekt przygotowujemy według wykonanej przez nas inwentaryzacji pomieszczenia oraz po konsultacji z Państwem odnośnie potrzeb, wstępnego ustalenia budżetu oraz indywidualnych preferencji klienta.

W zakres projektu wnętrz wchodzą:

Koszt wykonania kompleksowego projektu to 1500 zł.

Opłata jest pobierana jako zadatek na poczet zamówienia mebli i jest zwracana przy zamówieniu kuchni w naszym studio. Po zamówieniu mebli przygotowujemy pełną dokumentację techniczną dla wykonawcy wykonującego prace wykończeniowe pomieszczenia.

Montaż mebli kuchennych

Poza usługami projektowymi oferujemy montaż mebli kuchennych przez naszych doświadczonych pracowników. Zamawiając u nas kuchnię wraz ze sprzętem, gwarantujemy Państwu dostarczenie jej w całości na miejsce, gdzie dokonujemy montażu według wcześniej przygotowanego projektu. Następnie, mogą Państwo cieszyć się ze swojej nowej, pięknej kuchni.

ZAMÓW PROJEKT KUCHNI

Odpowiedz na kilka prostych pytań i zamów projekt kuchni.